Harman Kardon 24V 4A Power Adapter NSA96ED-240400
Quick Overview
- Model: NSA96ED-24040
- Input: 100-240V AC
- Output: 24V 4A DC
- Connector: 5.5mm x 2.1mm
- Original Harman Kardon Adapter
R599.00
Availability: In stock
* Required Fields
R599.00
Details
- Model: NSA96ED-24040
- Input: 100-240V AC
- Output: 24V 4A DC
- Connector: 5.5mm x 2.1mm